Wejście w strefę dla inwestora

Promocje

------------------------------------------------------------- WZRASTA JAKOŚĆ A NIE CENA!

WOLPLAN GENEO to najnowszy produkt naszej firmy dostarczany na polski rynek budowlany. Jest to materiał importowany, a nie produkowany na licencji. Receptura została tak przygotowana, aby jastrych WOLPLAN GENEO był zgodny z normami niemieckimi i polskimi, a zarazem staraliśmy się spełnić oczekiwania Inwestorów mających szczególne wymagania, co do wylewki anhydrytowej na ogrzewanie podłogowe.

Najnowsze trendy w architekturze wnętrz oraz oczekiwania Państwa – jako naszych potencjalnych Klientów wytyczyły kierunek w opracowaniu nowego rodzaju jastrychu. WOLPLAN GENEO to jastrych anhydrytowy najnowszej generacji. W jednym wykonaniu osiągnęliśmy efekt w myśl zasady „schön aber funktionell”, to jest:

- efekt betonu architektonicznego

- bezfugowa powierzchnia użytkowa

- możliwość użytkowania jastrychu bez okładzinowania

- bardzo dobra płyta grzewcza w ogrzewaniu podłogowym

- jastrych może być barwiony w masie zgodnie z życzeniem
Klienta

- możliwość tworzenia mozaiki podłogowej

- po przeszlifowaniu efekt lastriko, betonu szlifowanego

- jastrych specjalny pod okładziny z litego drewna


Nasz produkt łączy wysokie parametry wytrzymałościowe i estetyczne. *Bardzo twarda górna warstwa odpowiada wymaganiom dotyczącym klejenia litego drzewa lub parkietu, bez zwiększania wytrzymałości w objętości jastrychu, co bezpośrednio wpływa na koszt wylewki i na całkowity koszt podłogi.

Spełnienie tych wymagań umożliwia posiadanie podłogi drewnianej, a zarazem dobrze działającego systemu grzewczego. Jest to realizacja oczekiwań wielu Inwestorów w Polsce.

Oto niektóre dane techniczne stanowiące różnicę między WOLPLAN GENEO, a innymi jastrychami anhydrytowymi dostępnymi na polskim rynku:

- czas wiązania materiału został skrócony do 8 godz. co daje to nam możliwość przeprowadzenia prac na budowach podwyższonego ryzyka

- po 12 godz. może odbywać się ruch po jastrychu, a także można wykonywać drobne prace wykończeniowe

- ogrzewanie podłogowe można uruchomić już po czwartej dobie. od momentu wylania jastrychu

- już w klasie C20-F4 parametry na zrywanie i ścinanie zostają spełnione dla okładzinowania drewnem