.

——————————————————————————————————-

——————————————————————————————————-

——————————————————————————————————-

Termografia ogrzewania podłogowego z jastrychem anhydrytowym WOLPLAN
Autor: Pracownia Techniki Ogrzewania W. Oszczak A. BorkowskiSzanowni Państwo!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji jastrychów samorozlewnych, a naszymi sztandarowymi produktami są wylewki anhydrytowe o nazwie WOLPLAN wytwarzane w różnych klasach wytrzymałości. Jastrychy WOLPLAN posiadają właściwości samopoziomujące.

Nasza obecność na rynku polskim pomogła wielu inwestorom dokonać trafnego wyboru dotyczącego podłóg.
Posadzka samopoziomująca według naszej receptury spełnia najwyższe wymagania stawiane podkładom anhydrytowym. Samopoziomująca wylewka WOLPLAN objęta jest stałym nadzorem naszego laboratorium. Dodatkowe badania zewnętrzne dowodzą, że nasza wylewka anhydrytowa jest wykonana w najwyższej jakości i spełnia normę DIN/PN – EN13813.

Wylewki samopoziomujące WOLPLAN stwarzają najlepsze warunki do okładzinowania podłogami klejonymi i pływającymi. Podkłady podłogowe WOLPLAN pod posadzki kamienne, czy też drewniane dają pewność, że zainwestowane wysokie środki w okładzinę zostały ulokowane na solidnym fundamencie.

Wylewka WOLPLAN jest jednym z najlepszych podkładów pod żywiczne posadzki epoksydowe i podłogi kamienne, drewniane i z płytek ceramicznych.

WOLPLAN to idealne wylewki na ogrzewanie podłogowe ze względu na przewodność cieplną oraz parametry wytrzymałościowe, pozwalające na redukcję grubości, a co za tym idzie posadzki anhydrytowe WOLPLAN pozwala przyśpieszyć czas uzyskania zadanej temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu.
Wylewka samopoziomująca i samorozlewna WOLPLAN tworzy jednolitą, zwartą strukturę, szczelnie otulającą każdy zatopiony w niej element grzewczy, dlatego to najlepszy materiał jako jastrych na ogrzewanie podłogowe. Właściwie wykonana wylewka na ogrzewanie podłogowe jest inwestycją z gwarancją, że cena za ciepło już zawsze będzie minimalna.

Wylewki anhydrytowe WOLPLAN dostarczamy w Mixmobilach (Transmix) na teren całej Polski bez względu na czas transportu i odległość.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z materiałami na naszej stronie.

Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy.